Skórzane torebki

Skórzane torebki na długim pasku

W tym sezonie na liście rozwiązań, którymi warto się zainteresować, znajdują się między innymi torebki na długim pasku. Warto zatem zadać sobie pytanie o to, które z nich powinny znaleźć się w naszej szafie.

Listonoszki – jakie wybrać?

Gdybyśmy mieli wskazać te torebki, które cieszą się obecnie największą popularnością, z pewnością byłyby to listonoszki. Wiele wskazuje na to, że i w kolejnym sezonie nie stracą one na znaczeniu zwłaszcza, jeśli mówimy o modelach, które swoim kształtem przypominają podkowę i budzą skojarzenia z Dzikim Zachodem.

Worki – nadal modne?

Z mody nie wychodzą też klasyczne worki na długim pasku, choć podczas dokonywania ich wyboru, należy zachować pewną ostrożność. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach królować będzie przede wszystkim ich elegancka wersja, a więc ta, która posiada tłoczenia budzące skojarzenia ze skórą krokodyla. Innym rozwiązaniem, które pokochamy za jego uniwersalność będą z całą pewnością czarne worki, te bowiem są w stanie pełnić funkcję torebki przez wiele sezonów.

O czym pamiętać wybierając torebkę?

Jeśli staramy się podążać za trendami, powinno zainteresować nas również to, że obecnie triumfy święcą kuferki na długim pasku. Nie powinno to zresztą zaskakiwać, zabawa z geometrią nie jest bowiem żadnym zaskakującym trendem. Jeśli zależy nam na dodatkach, lekko połyskujące wersje powinny nas zainteresować w szczególny sposób. W cenie są też kształty futurystyczne.

Torebki na pasku

Pochwała ponadczasowości

Panie, które nie chcą przesadnie eksperymentować, nie powinny zapominać o tym, że obecnie możemy mówić o imponującym wyborze rozwiązań, które można określić mianem ponadczasowych. Takimi są między innymi teczki na długim pasku.

Ponadczasowe torebki skórzane

Do torebek przewieszanych przez ramię można w tym sezonie zaliczyć również tak zwane miejskie torebki średniej wielkości. Długi pasek może być dla nich zresztą znakomitym odświeżeniem przesądzającym o ich nowoczesnym charakterze. Z torebkami tego typu najlepiej komponują się gładkie skóry, warto też stawiać na klasyczne kolory takie, jak czerń i brązy.

Idealne detale

Wraz z nadejściem cieplejszych dni można też sięgnąć po niewielkie torebki na długich paskach zwłaszcza, jeśli naszą uwagę będą przyciągać ich pastelowe kolory. Te zresztą sprawdzą się znakomicie również zimą.