Stylowe torby męskie

Męskie torby w stylu vintage

Męskie torby w stylu vintage znów stają się modne. Są ponadczasowe, zawsze doskonałe, eleganckie oraz praktyczne. Jeśli szukamy torby, które posłużą wiele lat to na pewno mamy rozwiązanie doskonałe. Torba w stylu vintage sprawdzi się tutaj świetnie.

Zalety męskiej torby w stylu vintage

Męskie torby w takim stylu to propozycja dla mężczyzn, którzy lubią niebanalne akcesoria. Mogą one przypominać aktówkę, listonoszkę czy chlebak. Zazwyczaj będą one zdobione eleganckimi klamerkami czy kieszeniami na przodzie. To dobra opcja dla studenta, dziennika, lekarza czy grafika. Ogromną zaletą tej torby będzie ponadczasowość.

Od kilkudziesięciu lat fason jest chętnie wybierany przez mężczyzn w różnym wieku a także o różnej pozycji społecznej. Kolejnym dużym plusem będzie uniwersalność, ponieważ właściwie na każdą okazję będzie pasować, niezależnie gdzie się wybieramy. Nadaje się do causalowych oraz eleganckich zestawów. Męska torba w stylu vintage to dodatek, który każdy modny mężczyzna musi mieć w swojej szafie.

Jak wybrać torbę idealną?

Funkcjonalność

Funkcjonalność dla Panów najczęściej ma ogromne znaczenie. Zaczynamy od określenia czego potrzebujemy i co nosimy ze sobą. Kalendarz, netbook, lunch. Wszystko na razy czy może jedną rzecz. Musimy wiedzieć jakie mamy potrzeby, gdy chodzi o pojemność torby.

Torba skórzana

Jeśli szuka się torby na lata warto się zdecydować na model ze skóry naturalnej, który daje gwarancję jakości oraz trwałości. Będzie służył dłużej niż ekoskóra, która jednak szybko się niszczy.

Stylowe torby

Kolor torby

Torba będzie pasowała do wielu stylizacji i jeśli wybierze się model w uniwersalnym kolorze to na pewno będzie ona dobrze pasować niezależnie od tego, gdzie i kiedy będziemy ją zabierać. Raczej należy unikać krzykliwych barw, które są męczące. Jeśli chcemy mieć tylko jedną torbę, która będzie codziennie noszona będzie to szczególnie ważne.

Jak nosić męska torbę w stylu vintage?

Jeśli chcemy mieć taką torbę to dobrze będzie postawić na inne ubrania, które będą raczej utrzymywane w nowoczesnym stylu. Staramy się unikać koszul w kratę, sweterka w serek, spodni w kant. Taka stylizacja przywodzi niestety filmowego kujona, a my nie mamy być kujonem, ale mamy budować styl, ciekawy, modny bez przesadzania.

Klasyczna męska torba

Męska torba w takim stylu będzie dobra dla tych, którzy kochają modę i klasykę. Sprawdzi się w wielu sytuacjach.