Wskazówki i porady

Torebki na wieczorne wyjście

Akcesoria damskie

Oczywiście akcesoria damskie to wiele różnych produktów, ale nieustannie królową będzie tutaj torebka i ona będzie najważniejszym elementem, o który rzeczywiście trzeba będzie zadbać.

Jakie możliwości obecnie mamy? Jest ich masa i warto się z nimi zapoznać.

Torebki zamszowe

Jak umiejętnie dobrać zamszową torebkę?

Przede wszystkim powinna być dopasowana do charakteru ubrania, okazji czy okoliczności w jakich to spotkanie będzie się odbywać. Musi oddawać nasze osobiste oczekiwania. liczy się zarówno rozmiar takiej torebki jak i też jej odpowiednia funkcjonalność, a więc takie przygotowanie, że wszystko będziemy mieli pod ręką. Dobra torebka to taka, w której będzie można utrzymywać porządek.

Buty pod kolor torebki? -To przeszłość!

Taka zasada nie ma już znaczenia. Takie same odcienie tych dwóch elementów to nuda. Bawimy się różnymi zestawieniami kolorów, barw i stylów. Buty będziemy kupować również częściej niż torebki, dlatego takie różne łączenia są wskazane.

Okoliczności i styl

Trzeba wiedzieć, że torebka oraz buty to takie elementy, które determinują stylizację i nadają jej pewnego charakteru. Dlatego trzeba sobie przemyśleć jaki zestaw ubrań chcemy zastosować danego dnia. W ten sposób będzie można łatwiej dopasować te elementy.

Kreacja wieczorowa

Shopper od lat na topie

Na wieczorny kinowy seans nie będziemy zakładać wieczorowej sukienki i małej torebki. Chyba, że udajemy się na premierę. Do kina raczej zakładamy to co lubimy i to w czym będzie nam wygodnie. Świetnie pasują tutaj shoppery a więc duże torby zamszowe o klasycznym kroju.

Styl boho

Inna torebka będzie na wieczorne przyjęcie okazjonalne, inna na imprezę integracyjną z pracownikami. Dużo zależy od warunków. Jeśli ktoś lubi długie kolorowe spódnice będzie można dopasować do nich torebki w stylu boho, które świetnie się będą prezentować.

Torebki do ręki czy na ramię?

Jeśli chodzi o torebki wieczorowe to bardzo ważnym będzie model do ręki. To on jest najbardziej elegancki. Taki dodatek jest kwadratowy oraz posiada jedną albo dwie rączki, za które chwytamy taką torbę. Można także zaczepiać ją na nadgarstku oraz na przedramieniu. Torby do ręki nie powinny być noszone na ramieniu. Zamszowa torebka do ręki pasuje do damskiej garsonki albo też zestawu złożonego z białej bluzki wizytowej, wąskiej spódnicy.