Wskazówki i porady

Nowość w świecie biznesu – 2w1, czyli torba męska i na laptopa w jednym

Podróże służbowe, spotkania biznesowe, to sytuacje kiedy noszenie z sobą dwóch lub więcej toreb, to dość niewygodna i krepująca sytuacja. Jednak projektanci postawili na wielozadaniowość i stworzyli oryginalne 2w1, czyli pojemna torba męska wraz z etui na laptopa, co z pewnością ucieszy niejednego handlowca.

Wygląd zewnętrzny to bardzo ważna cecha w kontaktach biznesowych i nie tylko. Osoby dobrze ubrane, zadbane, ze świetnie dobranymi dodatkami, są od razu postrzegane jako ludzie sukcesu i godne zaufania. Jednym z ciekawych, biznesowych gadżetów będzie z pewnością klasyczna torba męska, połączona perfekcyjnie z torba do przechowywania laptopa, która doda odpowiedniego image i elegancji, która wymagana jest na stanowiskach biznesowych.

Klasyczna męska torba

Połączenie w jedno tych dwóch toreb to strzał w dziesiątkę projektantów. Jest znacznie wygodniejsze, ogranicza konieczności noszenia dwóch lub nawet więcej toreb, i są znakomitym rozwiązaniem dla osób które na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej. Szczególnie dla Panów zmniejszenie liczby noszonych toreb jest ważne, ponieważ daje większy luz i swobodę, co ucieszy każdego.

Torba skórzana

Torba 2w1 jest mulitizadaniowa i z tego względu musi być dużo solidniejsza i staranniej wykonana. W takim modelu szwy powinny być znacznie mocniejsze, skóra powinna być wysokiej jakości i bez skazy, a rączki bardzo wytrzymałe i specjalnie wzmocnione. Dla Panów bardzo ważna jest także łatwo konserwacji i czyszczenia, a w przypadku dobrej jakości torby wystarczy przetrzeć zabrudzenia wilgotna szmatką , bez konieczności używania specjalnych preparatów. Torby 2w1 mogą być także wykonane z materiałów tekstylnych, a ich jakość również powinna należeć do najwyższych dostępnych na rynku.

Torba na laptopa

Torba na laptopa i nie tylko

Najciekawsze i najbardziej oryginalne jest wnętrze takiej torby, która posiada wiele praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Tutaj każdy przedmiot ma swoje miejsce, jest świetnie zaprojektowana pod kątem pracy biurowej i zabezpieczona przed możliwością uszkodzenia rzeczy znajdujących się w środku. Niektóre model mają organizer na dokumenty, co bardzo ułatwia pracę podczas wyjazdów służbowych.

Pasek, rączka, a może kółka?

Torby 2w1 można doskonale dobrać pod względem indywidualnych preferencji. Są modele z kilkoma możliwościami noszenia, np. z raczkami i paskiem na ramię. Mamy także modele na kółkach, które powinny przypaść do gustu biznesmenom będącym często w podróży. Na rynku mamy spory wybór pod względem kolorów i materiałów z których torby są wykonane, a każdy model będzie doskonałym uzupełnieniem biznesowego designu.